Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

 

PVC ve PU konveyör bantları ve düz transmisyon kayışları üreticisi Asbelt, İstanbul'da bulunan ve 2002 yılında kurulmuştur.

Asbelt, kabul edilebilir bir kalite ve uygun fiyatlarla geniş bir yelpazeye sahiptir. Uzun süre deneyim sahibi olan PVC & PU konveyör ve düz şanzıman kemerleri, size Profesyonel servisimizle hizmet sunmamızı sağlar. Asbelt, tekstil, seramik, baskı, kağıt, gıda ve ahşap sanayileri ile kaynak presleri ve zımbalama makineleri için çeşitli kayışlar sağlar.

Farklı alanlardaki yeni araştırma ve geliştirme, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamamıza ve standart ürün yelpazemizi sürekli arttırmamıza olanak tanır.

Asbelt, yerel pazarda önemli bir pazar payına sahiptir. Firmamız Balkan, Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu gibi farklı bölgelerdeki şirketlerle uğraşmaktadır.

Şimdi 50'den fazla ülkede yüksek düzeyde geliştirilmiş distribütör ağı ile tüm dünyada en tanınmış konveyör bantları ve düz transmisyon üreticilerinden biriyiz.

Sanayi sektöründeki araştırmalar, yüksek kaliteli konveyör bantları kullanarak, imalatçıların ürettikleri en iyi optimizasyon imkânlarına ulaşmalarını mümkün kıldığını gösteriyor.

Rekabet gücümüzü kullanarak her yıl yüksek düzeyde profesyonellik ve pazarda genişleme imkânı buluyoruz ve uzmanlarımız, üretiminiz için işinizi daha verimli ve üretken hale getirecek en iyi çözümleri bulmanıza yardımcı olacaktır.